SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Parti 11244203
nr 1124 4203
Parti
nysilver, diverse, 1900-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:52:58
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.